POLSKA 18:20 13 czerwca 2018

Adam Nawałka przekazał fantastyczne informacje dot. Kamila Glika!

Łączy nas Piłka
Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka w trakcie konferencji prasowej w Rosji przekazał dobre wiadomości: – – Kamil Glik być może już za pięć dni rozpocznie treningi z drużyną.

– Kamil Glik być może już za pięć dni rozpocznie treningi z drużyną - powiedział Adam Nawałka w trakcie konferencji prasowej z Rosji. 

Selekcjoner dodał, że Rafał Kurzawa powróci do treningu jeszcze wcześniej – Nie jest to jednak poważny uraz, do treningów z resztą drużyny powinien dołączyć już za dwa-trzy dni.

–  Kamil Glik jest w intensywnej fazie powrotu do pełnej wydolności i treningów z drużyną. Został dla niego przygotowany specjalny plan treningowy. Będzie ciężko pracował nie tylko nad bezproblemową pracą ręką, ale także nad wydolnością  - oznajmił polski selekcjoner. 

– Kamil będzie trenował przed śniadaniem na czczo, później będzie uczestniczył w kolejnych zajęciach, między innymi na basenie i rowerze. Będzie miał bardzo mało czasu na sen i sjestę w czasie dnia. Do pracy z nim przeznaczyliśmy jednego trenera i jednego fizjoterapeutę. Chcemy, by Kamil dołączył do nas jak najszybciej, ale robimy wszystko, by uniknąć przeciążeń. Do treningów z drużyną powinien wrócić za sześć dni - powiedział Adam Nawałka. 

AS

Źródło: wp.pl

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE