POLSKA 19:20 10 października 2017

Atak nożem na Isco?

Twitter
Mało brakowało, a możliwe, że doszłoby do tragedii. Tuż po zakwalifikowaniu się Hiszpanii do Mistrzostw Świata w Rosji. Po końcowym gwizdku meczu Izrael – Hiszpania sześciu nastolatków wbiegło na murawę. Jak informują zagraniczne media jeden z nich miał nóż i wyraźnie zmierzał w kierunku hiszpańskiego piłkarza.

W poniedziałek Hiszpania wygrała z Izraelem 1:0. Piłkarze La Roja już w piątek zapewnili sobie udział w przyszłorocznej imprezie wygrywając z Albanią 3:0 i wykorzystując remis Włochów.

Izraelczycy tylko częściowo dementuję informacje na temat zdarzenia na boisku. Isco miał zgubić nastolatków. Jak podaje "Times of Israel" policji udało już się złapać podejrzaną osobę.

Dyrektor komunikacji w Izraelskiej Federacji Piłkarskiej zaprzecza takiej wersji zdarzeń: – Według wszelkich informacji, jakie posiadamy, nie ma żadnych zeznań, ani dowodów na to, żeby ktoś miał nóż. Wciąż nie znamy pochodzenia tej wiadomości, ale to kłamstwo - powiedział dla portalu marca.com.

Rzecznik izraelskiej policji zapewnia, że nie doszło do zagrożenia bezpieczeństwa, a wszystkie standardy ochrony zostały zachowane. Wszyscy, którzy wtargnęli na boisko, zostali aresztowani.

 

pmb

Źródło: polsatsport.pl

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE