POLSKA 0:43 10 lipca 2018

Bojówki totalnej opozycji w natarciu! Podczas spotkania z Patrykiem Jakim zwolenniczka KOD-u zaatakowała starszego pana

Zrzut ekranu z serwisu Twiter/@DariuszMatecki
Jak widać prowokatorom, którzy przychodzą na spotkania z Patrykiem Jakim, coraz bardziej puszczają nerwy. Do awantury doszło podczas rozmowy Patryka Jakiego z mieszkańcami dzielnicy Ursus. Spotkanie przebiegało spokojnie, dopóki nie dali o sobie znać prowokatorzy. Agresywna kobieta fizycznie zaatakowała starszego pana, zaczęła krzyczeć... Musiała interweniować policja i straż miejska.

„To co się działo na dzisiejszym spotkaniu z Patrykiem Jakim było przerażające. Naprawdę tak się zachowują wyborcy Rafała Trzaskowskiego? Takiej Warszawy chcecie? Na coś takiego nigdy nie będzie mojej zgody. OGROMNY WSTYD, panie Rafale!!” – napisała na Twitterze dziennikarka Katarzyna Stróżyk.

Całe zdarzenie zarejestrował Dariusz Matecki. Zasłynął on z odkrycia, że Rafał Trzaskowski na swojej ławeczce rozmawiał z działaczem młodzieżówki PO.

„To już przesada. Agresja KOD doprowadziła dzisiaj starszą kobietę do szpitala. Grupa około 20 „kodziarzy” zakłócała spotkanie Patryka Jakiego na Ursusie. Czy tak ma wyglądać Warszawa Trzaskowskiego? Agresja, pobicia, krzyki, brak możliwości kontaktu z mieszkańcami...” – napisał.

Poniżej materiały wideo i zdjęcia z całego zajścia:

pmb

Źródło: Twitter/@DariuszMatecki/@PatrykJaki/@Katarzyna_str/@SzotaMaciej

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE