POLSKA 18:40 13 czerwca 2018

Czarnecki o atakach europarlamentu na Polskę: Ostatnie podrygi zdychającej ostrygi

Ryszard CzarneckiFot. Telewizja Republika
– Za chwilę wybory i będzie nowy europarlament. I ten europarlament nie będzie do Polski strzelał. On będzie wspierał polski rząd. To ostatnie podrygi zdychającej ostrygi – powiedział b. wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, a obecnie europoseł PiS Ryszard Czarnecki, który był gościem red. Marcina Bąka w programie „Wolne Głosy” w Telewizji Republika.

Przypomnijmy:

Dziś o godz. 15.00 rozpoczęła się debata Parlamentu Europejskiego, której tematem jest stan praworządności i reformy wymiaru sprawiedliwości w Polsce. Wystąpił na niej Frans Timmermans, wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej. 

Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej przyjedzie do Polski 18 czerwca, aby rozmawiać o kwestii reformy wymiaru sprawiedliwości i o praworządności. Jak zapowiedział na Twitterze, spotka się w tym celu z premierem Mateuszem Morawieckim.

Co powiedział na ten temat b. wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, a obecnie europoseł PiS Ryszard Czarnecki?

Ostatnie podrygi zdychającej ostrygi

– Zamieściłem na Twitterze zdjęcie kompletnie pustej sali plenarnej w Strasburgu. Pusta sala nikogo nie obchodzi. To jest taka wojenka… Europosłowie mają poczucie, że to wojenka czasu dokonanego… Za chwilę wybory i będzie nowy europarlament. I ten europarlament nie będzie do Polski strzelał. On będzie wspierał polski rząd. To ostatnie podrygi zdychającej ostrygi – mówił Czarnecki.

Timmermans ma wielkie ego, żartuje się w Brukseli, że jest zakochany w sobie z wzajemnością. Walka o rzekomą „praworządność” to jest jego walka o przeżycie polityczne – stwierdził gość programu.

Pożyteczni idioci większych graczy

Na koniec Ryszard Czarnecki powiedział parę słów o działalności Zielonych:

– Kiedyś Lenin mówił o pożytecznych idiotach... Zieloni są pożyteczni dla tych większych grup. Zieloni rzucają piłkę na smycz, a reszta stara się to piłkę zbić na polskie boisko.

pmb

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE