POLSKA 16:27 14 marca 2019

Dramat Krzysztofa Ibisza. Prezenter rozczulił internautów do łez. "Czas nie leczy ran"

zrzut ekranu z serwisu Instagram/ krzysztof_ibisz_official
Od śmierci ojca Krzysztofa Ibisza minął miesiąc. Prezenter we wzruszającym wpisie na Instagramie pożegnał wówczas swojego tatę, nie stroniąc od emocjonalnych zwrotów: "Czuwaj nade mną jak do tej pory" czy "Razem z Tobą odchodzi część mnie". Dziś pojawił się kolejny wpis. Internauci nie kryją empatii.

Urodzony w 1939 r. Władysław Ibisz zmarł 14 lutego. Poinformowała o tym rodzina w nekrologu w stronie internetowej "Gazecie Wyborczej". Pogrzeb odbył się w środę 27 lutego w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Św. Faustyny przy ul. Żytniej w Warszawie. Ojciec Krzysztofa Ibisza został pochowany w grobie rodzinnym na Cmentarzu w Wilanowie.

"Żegnaj Kochany Tato❤️ Czuwaj nade mną jak do tej pory❤️ Dziękuję, że jestem❤️ Razem z Tobą odchodzi część mnie❤️ Tęsknię za Tobą❤️Władysław Ibisz 1933-2019" – czytaliśmy we wpisie na Instagramie pod koniec lutego br.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Żegnaj Kochany Tato Czuwaj nade mną jak do tej pory Dziękuję, że jestemRazem z Tobą odchodzi część mnieTęsknię za TobąWładysław Ibisz 1933-2019 #najgorszydzienwzyciu #pozegnanie #dozobaczenia #kochamcie #

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official) Lut 27, 2019 o 12:13 PST

 

Dziś na Facebooku Krzysztof Ibisz opublikował kolejny wpis. "Pierwszy miesiąc bez Ciebie. Czas nie leczy ran" – czytamy.

 

am

Źródło: Instagram, Facebook

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE