POLSKA 12:17 17 kwietnia 2018

Izu zawiódł TVN. "Żyje mi się w Polsce bardzo dobrze"

Telewizja Republika
Izu Ugonoh, był wczoraj gościem Anity Werner w stacji TVN24. Redaktor prowokacyjnie dopytywała sportowca o tematy związane z rasizmem w Polsce, jednak ten, zaprzeczył doświadczaniu takiego zjawiska a co więcej, wyraził sprzeciw wobec bezmyślnemu przyjmowaniu uchodźców.

 Ugonoh urodził się i wychował w Polsce. Pochodzi z wielodzietnej nigeryjskiej rodziny. Jego rodzice przyjechali do Polski na studia. Sportowiec, stwierdził na antenie TVN24, że w Polsce, która przeszła transformację w zakresie tolerancji, czuje się bezpiecznie.

- Żyje mi się w Polsce bardzo dobrze. Mam dużo przyjaciół, zawsze byłem popularnym chłopakiem. Czuje się mile widziany wszędzie, gdzie się pojawiam – stwierdził.

Co najważniejsze, pięściarz stwierdził, że jest przeciwny bezmyślnemu przyjmowania uchodźców. Rozsądne podejście do sprawy wyraźnie zaskoczyło prowadzącą program Anitę Werner.

- Jestem w stanie zrozumieć, że Polska nie przyjmuje imigrantów. (…) Nie byłoby to dobre, gdyby do Polski przyjechali ludzie bez poszanowania dla polskiej kultury i tradycji - powiedział bokser.

 

Rozmowa z Izu, spotkała się z niezwykle pozytywnym odbiorów przez widzów, którzy dali o tym znać w internecie. Oto niektóre komentarze odnośnie wczorajszej rozmowy boksera w TVN.

 

 

 

 

 

 

PR

Źródło: TVN24, twitter

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE