POLSKA 15:11 11 października 2018

Jaki: stawką wyborów - ideologiczna Warszawa Trzaskowskiego, albo moja - pragmatyczna, z poprawą jakości życia

Twitter
Stawką wyborów jest Rafał Trzaskowski - Warszawa ideologiczna i walka partyjna - albo Patryk Jaki i Warszawa pragmatyczna, z poprawą jakości życia - mówił w czwartek kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy Patryk Jaki.

Na czwartkowej konferencji prasowej Jaki podkreślił, że stawką wyborów samorządowych w Warszawie jest to, czy stolica będzie się "dalej mocno, z nowymi impulsami rozwijała, czy stanie w rozwoju". Powiedział, że warszawiacy mają prawo wyboru. "W gruncie rzeczy stawka tych wyborów jest następująca - albo Rafał Trzaskowski, Warszawa ideologiczna i walka partyjna, albo Patryk Jaki, Warszawa pragmatyczna, w której ja w ogóle nie będę zajmował się ideologią. Skoncentruję się na poprawie jakości życia warszawiaków" - mówił Jaki.

 

Według Jakiego, dla kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta stolicy Rafała Trzaskowskiego "najważniejszą sprawą jest to, żeby walczyć z PiS-em". Zaznaczył, że on inaczej wyobraża sobie prezydenturę Warszawy. "Tu jest różnica miedzy nami - dla Rafała Trzaskowskiego najważniejsza jest walka z PiS-em i wstrzymanie budowy dróg, niebudowanie nowych mostów (...), a dla mnie ważne są inne rzeczy. Nie mówię, że dla mnie najważniejszą rzeczą będzie walka z Platformą, wprost przeciwnie - najważniejszą sprawą w Warszawie będzie silny rozwój, nowe impulsy rozwojowe, budowa metra, budowa nowej infrastruktury - mostów, dróg, obwodnicy" - mówił.

M.N.

Źródło: Telewizja Republika, IAR, media

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE