POLSKA 21:50 14 listopada 2017

Kania prosto z mostu: Nikt z rządu Tuska nie zrobił nic, by obronić generała Błasika. To był lincz!

Dorota Kania, redaktor naczelna Telewizji Republika komentowała w TVP Info ujawnione przez nas materiały z komisji Millera. Powiedziała wprost: - To był lincz pod dyktando Rosjan na dowódcy Sił Powietrznych.

- Nie było gen. Błasika w kokpicie ani w kabinie, ale komisja ustaliła między sobą, że generał będzie. To był lincz pod dyktando Rosjan na dowódcy Sił Powietrznych. W rozmowie ze mną na antenie TV Republika Antoni Macierewicz zwrócił uwagę, że byli w komisji ludzie, którzy oponowali przeciwko linczowaniu generała, natomiast szef komisji i większość członków zadecydowała, że generał Błasik był w kabinie pilotów - powiedziała Dorota Kania, redaktor naczelna TV Republika.

I dodała: - To było fałszowanie dowodów, oficjalnego, państwowego dokumentu. Podlega to pod paragrafy, ponieważ zachodzi uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa przez członków komisji". 

Na koniec Dorota Kania przyznała wprost: - Bogdan Klich nie zrobił nic, nikt z rządu Donalda Tuska nie zrobił nic, by obronić generała Błasika". 

POSŁUCHAJ NAJNOWSZYCH STENOGRAMÓW: 

SZOKUJĄCY STENOGRAM! Jeden z członków Komisji Millera pyta wprost: Na jakiej podstawie wiemy, że był tam gen. Błasik? Odpowiedź...

 

sm

Źródło: TVP Info

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE