POLSKA 17:55 10 czerwca 2019

Mecz POLSKA-IZRAEL - politycy typują wynik spotkania! ZOBACZ koniecznie

Telewizja Republika
Spotkanie eliminacyjne Polska-Izrael zbliża się wielkimi krokami! Faworytem są Biało-Czerwoni - wskazują na to kursy u bukmacherów i miejsce spotkania - murawa nad Wisłą. O wynik meczu postanowiliśmy zapytać polityków, którzy nie kryją zainteresowania piłką nożną. Jakie padały odpowiedzi?

Ryszard Czarnecki na pytanie, kto wygra mecz odpowiedział, że biało-czerwone to barwy niezwyciężone. Jako wynik meczu wskazał zwycięstwo Polski 2:0. Jako strzelca pierwszej braki wskazał Roberta Lewandowskiego, a szansę na awans Polaków na Mistrzostwa Europy ocenił na 99%. 

Zapytaliśmy także posła Zbigniewa Gryglasa o to, kto wygra dzisiejszy mecz. - Oczywiście, że Polska, to nie ma dwóch zdań. - zapewnił. - Myślę, że wygramy tak w granicach 3:1. - ocenił. Zapytaliśmy także o to, kto strzeli pierwszego gola. - Stawiam tutaj na Piątka, albo Lewandowski. - Ocenił jednak, że większe szanse na zdobycie gola ma Krzysztof Piątek. - To jest dziecko szczęścia, ma fenomenalne wyczucie. Wie, gdzie się pojawić, żeby dostać dobrą piłkę. Myślę, że to jest człowiek na którego dzisiaj liczymy - powiedział. - Myślę, że mamy wielkie szansę na awans. W tej chwili jesteśmy liderem grupy i tak pozostanie do końca. - dodał.  

Minister Szymon Szynkowski vel Sek również wierzy w zwycięstwo reprezentacji Polski. - Musi wygrać Polska, trzy mecze wygrała do tej pory z trzech rozegranych w grupie, więc musi być 12 punktów dzisiaj późnym wieczorem. - ocenił. - Co do wyniku, to jest optymistą, ale nie jestem przesadnie zachłanny, 1:0 w zupełności mnie zadowoli. - stwierdził. Pytany o to, kto strzeli pierwszego gola stwierdził - Zobaczymy, kto tam wyjdzie w pierwszym składzie. Narzucała by się odpowiedź, że Robert Lewandowski, ale ponieważ oczywiste odpowiedzi nie są często tymi najbardziej trafnymi, to powiedzmy, że może Piątek, jeżeli Piątek. - Jako pierwszego strzelca postawił na Krzysztofa Piątka. - Szansę Polski na awans na ME wyglądają na razie bardzo optymistycznie, ale potrzeba koncentracji do końca. Dzisiaj jest ważny rzecz. Myślę, że jeśli dzisiaj wygramy, to ścieżka do awansu jest dosyć świetlista. - stwierdził.

Europoseł Zbigniew Kuźmiuk bez chwili zawahania odpowiada, że dzisiejsze spotkanie wygrają biało-czerwoni. – Chciałbym, żeby skończyło się wynikiem 2:0, ale przyjmę zwycięstwo jedną bramką – wskazuje. Polityk ma nadzieję, że zarówno Robert Lewandowski jak i Krzysztof Piątek będą bohaterami Polaków. Na pytanie o awans do Euro 2020 wskazuje, że "jeśli w czterech meczach zgromadzimy 12 punktów, to skończymy jako faworyci tej grupy".

Krystyna Pawłowicz i tutaj nas zaskoczyła. – Mam nadzieję, że wygrają Polacy – mówi  poseł. Przyznaje jednak, że wygranej się obawia. – Sterroryzowani poprawnością polityczną, możemy, albo na przekór kibicować, albo… poprawność polityczna i strach przed ciągłym oskarżeniem o antysemityzm może sprawić, że różnie może reagować widownia – wskazuje poseł Pawłowicz. Pytana o wynik końcowy odpowiada sarkastycznie, że nie chce być antysemitką. – Niech będzie 2:0 – typuje. Na pytanie o autora bramki, bez wahania wskazuje Krzysztofa Piątka, jednak i tutaj ma pewną sugestię do naszego napastnika. – Tylko żeby nie pokazywał tego gestu strzelania, bo też powiedzą, że jesteśmy antysemici – apeluje.

Wiceminister Adam Andruszkiewicz odpowiada krótko i zwięźle. – Wygra Polska. Mecz skończy się wynikiem 2:1. Autorami goli będą Robert Lewandowski oraz Krzysztof Piątek – odpowiada polityk. Na pytanie o awans do Mistrzostw Europy wskazuje, że "ten jest pewny, ale musimy poprawić jakość gry".

- Oczywiście stawiam na Polskę - zapewnił senator Artur Warzocha. - Wziąwszy pod uwagę wszelkie dane, które mamy dostępne, szczególnie te po ostatnich spotkaniu, to ja 1:0 dla Polski biorę w ciemno. - stwierdził - Będzie jeden gol, mam nadzieję, że tego jednego jedynego gola strzeli Piątek - zapowiedział. - Myślę, że Polska awansuje na Mistrzostwa Europy, myślę, że została przełamana bariera mentalna i awansują na mistrzostwa - dodał.

Udział w naszej sondzie wziął również nowo wybrany europoseł Patryk Jaki. Ten również nie przebiera w słowach. – Polska zwycięży wysoko, bo aż 3:0. Hat trick przypadnie Robertowi Lewandowskiemu. Awans mamy w garści – podsumowuje sondę portalu TelewizjiRepublika.pl.

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi w pigułce! Przychylacie się Państwo do opinii któregoś z polityków? Zachęcamy do dyskusji i trzymania kciuków!

jdhdsfg_670

Adrian Siwek // Aleksander Mimier

Źródło: TelewizjaRepublika.pl

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE