POLSKA 7:27 26 maja 2018

Nieoficjalnie! Irlandczycy opowiedzieli się za zabijaniem dzieci!

Tacy ludzie chcą zabijania dzieci nienarodzonychfot. Twitter
To przykra wiadomość dla całego świata. Jak wynika z sondażu Ipsos dla "Irish Times", 68 proc. wyborców poparło zmiany w prawie aborcyjnym. Jedynie 32 proc. było przeciw. Tak kończy się propagandowa akcja lewicy i liberałów, która trwa już przeszło kilkadziesiąt lat mająca na celu wmówienie ludziom, że dziecko nienarodzone to byt nieosobowy.
Całkowity zakaz aborcji w Irlandii obowiązywał do 2013 roku. Obecnie prawo do przerwania ciąży jest możliwe jedynie w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia matki. Ciąży nie można usunąć np. w przypadku gwałtu, kazirodztwa albo ciężkiego uszkodzenia płodu.

W referendum Irlandczycy mieli odpowiedzieć na pytanie, czy uchylić wprowadzoną w 1983 r. - również przez referendum - ósmą poprawkę do konstytucji. Zrównuje ona prawa płodu z prawami matki.

Według przeprowadzonego na ponad 4,5 tys. osób badania Ipsos Mori dla "Irish Times" zmianę prawa poparło 68 proc. uczestników referendum, a przeciw było zaledwie 32 proc.

Jedyny komentarz do tego może być taki, że Irlandczycy opowiedzieli się za zabijaniem drugiego człowieka. Wniosek z tego taki, że przyszłość takich krajów będzie po prostu piekielna. 

sm

Źródło: wp

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE