POLSKA 19:03 6 listopada 2017

Niepokojące informacje ws. Roberta Lewandowskiego

Facebook/@rl9official
- Na tę chwilę nie mogę dać gwarancji, że Robert zagra. Na pewno nie będziemy ryzykować - mówi Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji Polski.

– Niedzielne badania niewiele zmieniły. Zrobiliśmy je, by upewnić się, że nie dolega mu nic poważnego. W kolejnych dniach okaże się, czy będzie gotowy do gry. Nie chcemy podejmować zbędnego ryzyka - mówi Jacek Jaroszewski.

Lekarz kadry zaznacza, że na razie Lewandowski nie będzie brał udziału w treningach z zespołem. Jest też możliwe, że nie zagra w meczu z Urugwajem. - Nie wiem, kiedy będzie mógł je rozpocząć. Musimy bardzo spokojnie obserwować pracę z fizykoterapeutami. Nie mogę teraz powiedzieć, że zagra w piątkowym spotkaniu - przyznał.

– To uraz na granicy przeciążenia i naciągnięcia mięśnia półścięgnistego-półbłoniastego w udzie. To mniejszy mięsień niż dwugłowy uda, ale o tej samej funkcji. Ten uraz był doleczony, ale w ostatnim meczu ligowym poczuł dyskomfort. Stąd nasze badania i spokojne podejście do jego ewentualnej gry - tłumaczy Jaroszewski.

M.N.

Źródło: wp.pl

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE