POLSKA 16:24 14 września 2018

Po prostu niemożliwe! Kolejna, spektakularna kradzież ... naklejek Słodziaków!

"Słodziaki" to następcy popularnych "Świeżaków" czyli maskotek wręczanych przez sieć Biedronka pod warunkiem zebrania odpowiedniej liczby naklejek. Kilka dni temu policja aresztowała 35-latka za kradzież aż 1500 naklejek. Dziś media informują, że na kradzieży przyłapano ... emerytkę. Szał "słodziaków" rozpoczęty na dobre.

Kilka dni temu policjanci z Koluszek otrzymali zgłoszenie z miejscowego dyskontu, dotyczące kradzieży 1500 sztuk naklejek, których wartość oszacowano na 1500 zł. - Do zebrania materiału dowodowego w sprawie przystąpili kryminalni z KPP Łódź-Wschód, którzy po zapoznaniu się z nagraniem z kamer monitoringu umieszczonego w sklepie, wspólnie z jego personelem wytypowali sprawcę tego czynu. Wykonane w sprawie czynności procesowe w tym przeszukanie dokonane w miejscu zamieszkania wytypowanego 35-latka, doprowadziło do odzyskania znacznej ilości skradzionych naklejek oraz pluszowych maskotek, które sprawca kradzieży uzyskał na terenie innego sklepu przy wymianie skradzionych naklejek - relacjonował asp. Grzegorz Stasiak.

 

Do niechlubnego pocztu słodziakowych złodziei dołączyła pewna 70-letnia pani, która dokonała spektakularnego rabunku w Biedronce. Stojąc przy nieczynnej kasie starsza pani wyciągnęła rękę i oderwała kilka naklejek, a potem zachęcona nieuwagą pracowników, zabrała całą rolkę z 600 naklejkami. Miała pecha, bo jej występek został zarejestrowany na monitoringu - informuje "SuperExpress".

 

 

sm

Źródło: se.pl

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE