POLSKA 11:10 5 listopada 2017

Porażka Joanny Jędrzejczyk: Teraz będę płakać, ale czekam na rewanż

Zdj. ilustracyjnefacebook.com/joannajedrzejczyk
Joanna Jędrzejczyk straciła pas na rzecz Rosy Namajunas. Polska zawodniczka przegrała po trzech minutach i trzech sekundach, ale zapewnia, że czeka na rewanż. "Może zawiodłam fanów, ale na pewno nie ucieknę od odpowiedzialności. Za jakiś czas wszystko wróci do normy" – mówiła w rozmowie z ESPN.

Po sensacyjnej porażce z Rose Namajunas, w mediach społecznościowych Joannę Jędrzejczyk porównano do Rondy Rousey. Kiedy ta poniosła klęskę z Holly Holm, czyli teoretycznie słabszą rywalką, to od tamtej pory nie zdołała wrócić do wcześniejszego poziomu. Według fanów, scenariusz w wypadku Polki jest podobny.

Polska wojowniczka tryskała energią podczas ważenia i zrobiła prawdziwe show, zbierając brawa, ale i prowokując przeciwniczkę. Była faworytką w sobotniej walce, ale przegrała. – Proszę, nie porównujcie mnie do Rondy Rousey. Kocham ją, mamy bardzo dobre relacje, ale zostawmy to gó**no. Nigdy nie odbieram walk personalnie, nie ponoszą mnie emocje – odparła zarzuty Jędrzejczyk podczas konferencji prasowej, zapewniając, że w jej wypadku nie ma mowy o takim scenariuszu.

ds

Źródło: sportowefakty

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE