POLSKA 9:43 14 listopada 2017

"GAZETA POLSKA" ujawnia teczkę smoleńskiego prokuratora!

Już jutro w polskich kioskach nowy numer "Gazety Polskiej". A w niej m.in. Generał Krzysztof Parulski, odpowiedzialny za śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej, był w latach 80. chwalony za „ideową więź z krajami socjalistycznymi oraz potrzebę krzewienia i umacniania braterstwa broni z armiami państw Układu Warszawskiego”. „Gazeta Polska” dotarła do kompromitujących akt personalnych Parulskiego z lat 1980–2013.

CO JESZCZE:

Grzegorz Wierzchołowski ""PUBLIKUJEMY TECZKĘ SMOLEŃSKIEGO PROKURATORA"

Generał Krzysztof Parulski, odpowiedzialny za śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej, był w latach 80. chwalony za „ideową więź z krajami socjalistycznymi oraz potrzebę krzewienia i umacniania braterstwa broni z armiami państw Układu Warszawskiego”. „Gazeta Polska” dotarła do kompromitujących akt personalnych Parulskiego z lat 1980–2013.

 

Dorota Kania "DUMA I HONOR GENERAŁA"
Generał Andrzej Błasik był po śmierci obwiniany za katastrofę smoleńską.  Winę usiłowano zrzucić na człowieka, który swoją służbę i życie poświęcił Polsce. Dziś już wiadomo, że była to rosyjska operacja, która miała na celu krycie prawdziwych sprawców smoleńskiej tragedii.

 

Magdalena Złotnicka "Ciężka próba DLA „SĘDZIÓW NA PRÓBĘ”

265 asesorów w sądowych, mianowanych przez ministra sprawiedliwości, nie może podjąć swoich obowiązków zawodowych. Sprzeciwiła się temu Krajowa Rada Sądownictwa, oficjalnie dlatego, że Ministerstwo Sprawiedliwości nie dostarczyło wszystkich wymaganych dokumentów. Resort wyjaśnia, że nie musiał ich dostarczać. – KRS walczy z Ziobrą, a kto chce uderzyć psa, ten kij zawsze znajdzie – uważa Jacek Bąbka, prezes Fundacji Badań nad Prawem.

 

Wywiad Numeru - RANY goją się powoli

Z DR. JAROSŁAWEM SZARKIEM, PREZESEM IPN, ROZMAWIA WOJCIECH MUCHA

Ukraina jest naszym sąsiadem i musimy mieć w miarę dobre relacje. Nie porozumiemy się w sprawie Wołynia, ale są kwestie, w których możemy się spotkać – mówi dr Jarosław Szarek.

 

JUŻ JUTRO "GAZETA POLSKA"

 

 


Źródło:

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE