POLSKA 20:09 14 listopada 2017

Rodzina, rozwój, bezpieczeństwo – tym chwali się PiS po #dobre2lata

prezes Jarosław KaczyńskiTelewizja Republika
Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało trzy spoty, które prezentują dziedziny w których rząd Beaty Szydło osiągnął największe sukcesy. To rodzina, rozwój i bezpieczeństwo.

W spocie rodzina PiS chwali się m.in. programem „500 +”, obniżeniem wieku emerytalnego, najniższym bezrobociem w historii III RP, wprowadzeniem minimalnej stawki na godzinę, płacy minimalnej w wysokości 2000 zł, programem „Dobra Szkoła”, darmowymi lekami dla seniorów, minimalną rentą i emeryturą, zakazem odbierania dzieci ze względu na biedę, programem „za życiem”, pozostawieniem wyboru dla rodzica w kwestii edukacji szkolnej 6 latków.

Długa jest również lista dotycząca rozwoju – to program m.in. „Mieszkanie +”, odbudowa przemysłu stoczniowego, inwestycje w górnictwo, plan „odpowiedzialnego rozwoju” Mateusza Morawieckiego, uszczelnienie systemu podatkowego, świetna kondycja spółek skarbu państwa, zaliczenie go grona państw rozwiniętych, drogi via Carpatia i Via Baltica.

W kwestii bezpieczeństwa rządząca partia podkreśla sukces jakim była organizacja szczytu NATO w Polsce, obecność wojsk NATO w naszym kraju, przywrócenie 57 posterunków policji, utworzenie Wojsk Obrony Terytorialnej, budowę tarczy przeciwrakietowej i produkcję sprzętu wojskowego w naszym kraju.  

 

kos

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE