POLSKA 11:02 14 marca 2018

Stanisław Karczewski: Nie będę kandydował na prezydenta Warszawy

twitter.com/StKarczewski
Marszałek Stanisław Karczewski poinformował, że nie będzie kandydował w najbliższych wyborach na stanowisko prezydenta Warszawy. - Na "stole" leżą dwie dobre kandydatur, Patryk Jaki oraz Michał Dworczyk. Obaj są młodzi, rzetelni i bardzo uczciwi. Będę wspierał tego, który ostatecznie zostanie kandydatem PiS na prezydenta - oznajmił Karczewski.

W dzisiejszej rozmowie na antenie Polskiego Radia 24 z redaktor Dorotą Kanią, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin oznajmił, że kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Warszawy będzie ogłoszony po 10 kwietnia. Wskazał, że wśród kandydatów, rozpatrywani są przede wszystkim Michał Dworczyk oraz Patryk Jaki. Sasin, jako jednego z kandydatów wymienił także Marszałka Karczewskiego, jednak ten dziś właśnie zrezygnował z ubiegania się o to stanowisko.

„Nie będę kandydował na prezydenta Warszawy” - oświadczył marszałek na portalu społecznościowym.

Stanisław Karczewski poinformował, że prowadził w ostatnim czasie wiele rozmów z mieszkańcami stolicy. Wskazał, że warszawiacy przynosili w rozmowach dobre inicjatywy i projekty.

Karczewski obiecał, że wszystkie te prośby i podpowiedzi, przekaże kandydatowi z PiS, którego będzie wspierał by wygrał w wyborach na prezydenta Warszawy.

 

 Stanisław Karczewski, oznajmił także, że obie kandydatury -  Patryka Jakiego i Michała Dworczyka uważa za dobre. Stwierdził, że będzie wspierał tego, który ostatecznie zostanie oficjalnym kandydatem.

Źródło: twitter.com/StKarczewski, polskie radio 24

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE