POLSKA 16:49 10 czerwca 2019

Takiej zapowiedzi Lubnauer się nie spodziewała. "Może teoretyk kulinarny, a oprócz tego posłanka"

W porannej rozmowie na antenie RMF FM u red. Roberta Mazurka gościła dziś Katarzyna Lubnauer. Oboje w studio nie szczędzili wobec siebie złośliwości.

– Dzisiaj ze mną w studiu Katarzyna Lubnauer, w zasadzie nie bardzo wiem jak przedstawiać. Może teoretyk kulinarny, a oprócz tego posłanka. W tej chwili wiceprzewodnicząca klubu PO-KO – rozpoczął red. Mazurek.

– Po pierwsze, nie jestem wiceprzewodniczącą klubu PO-KO, ponieważ nie doszło jeszcze do połączenia w ogóle klubów... Panie redaktorze, naprawdę, oceniałam pana na takie inteligentniejsze złośliwości – odparła Lubnauer.

– Mamy wybory jesienią, w związku z tym musimy zrobić wszystko, żeby rzeczywiście uwspólnić przekaz, żeby móc wspólnie zabierać głos na posiedzeniach – mówiła o połączeniu klubów PO i Nowoczesnej. Zapytana o Ryszarda Petru, odpowiedziała: "proponuję, żeby się zaopiekował swoją partią Teraz. Ma czym się zaopiekować".

– Wszystko jest w sprawozdaniu finansowym. Tam jest około dwa z czymś (...) nie ma przepisów prawa, które mówiłyby, że w jakikolwiek sposób długi spadają na podatników, na budżet państwa. To jest jedna rzecz - warto poczytać prawo. Po drugie, nie ma drugiej partii politycznej, na której tyle zaoszczędził budżet państwa poprzez błąd, który zresztą skutkuje w tym, pełnomocnika finansowego Nowoczesnej (...) mamy w tej chwili sprawę w Trybunale Sprawiedliwości w Strasburgu, która będzie się w tej chwili toczyć i czekamy na werdykt – stwierdziła Lubnauer.

 

am

Źródło: RMF FM

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE