POLSKA 20:49 23 lutego 2018

Targalski o konflikcie na linii Polska-Izrael: Najważniejszy warunek - nie wolno się wycofywać!

Telewizja Republika
– Izrael jest trzymany przez Stany zjednoczone za gardło. USA pilnują własnych interesów. Ja całe życie walczyłem, a antysemitami i doskonale znam ich nastroje. Wiem też jakie są przyczyny antysemityzmu w Polsce: to komuniści żydowscy i działalności wybiórcze – mówił dr Targalski w „Geopolityczny tyglu” w Telewizji Republika.

– Pierwszy cel to zaciemnić sytuację, aby nikt nie wiedział o co chodzi. Drugi to przedłużenie całej sprawy i pod przykrywką bezproduktywnego dialogu toczą się negocjacje. Jak one wyglądają? W każdym konflikcie są dwie strony, które liczą straty i zyski. Naszym celem musi być zwiększenie strat w zwycięstwie wrogów. Muszą sobie zdawać sprawę, że więcej stracą niż zyskają. Polska będzie miała sojuszników jeżeli inne państwa będą się bały nas atakować. To jest jedyna opcja. Musimy przeanalizować przekaz premiera Morawieckiego w Monachium do środowisk żydowskich. Premier Morawiecki tak naprawdę przekazał im: Jeżeli będziecie nas atakowali, to odpowiemy przypomnieniem prawdy o Holokauście. Wtedy wasza religia Holokaustu rozsypie się w proch. Nie atakujcie, bo zlikwidujemy wasza religie Holokaustu, która jest podstawą wyciągania pieniędzy.

– Uważam, że ten przekaz trzeba wzmocnić! Nie możemy być dogmatyczni. Najważniejsza teraz sprawa to wesprzeć premiera żeby się nie załamał, nie skapitulował i nie uległ.

Ustawa reprywatyzacyjna w Czechach z 1991 roku

– Zakładała, że aby odzyskać majątek trzeba spełniać dwa warunki: być obywatelem czeskim i mieszkać w Czechosłowacji. Widzimy tutaj, że takie rozwiązania już były. Czesi wtedy mimo opcji niemieckiej potrafili bronić własnych interesów. Nie atakowano ich, bo nie merdali ogonkami, nie padali na kolana, nie przepraszali tylko twardo bronili swoich interesów.

Co chcemy osiągnąć?

– Widzimy interesy przynajmniej czterech naszych przeciwników: Organizacje żydowskie w Ameryce, którzy są przede wszystkim odpowiedzialni za wymordowanie największej liczny Żydów podczas Holokaustu. Z tego korzystają nasi wrogowie – czyli Niemcy i Rosja, a z tego korzystają zboczeńcy w Brukseli. Każdy ma swój inny interes. Mają na celu zniszczyć Polskę.

– Reakcje antysemickie wynikają z dwóch przyczyn. Po pierwsze to wielki strach. Zarówno antysemici, jak i ludzie, którzy uważają, ze trzeba siedzieć cicho są tak naprawdę przekonani, że Żydzi rządzą światem. Uważają, że my w starciu z amerykańskimi Żydami przegramy. Ja uważam, że wygramy. Druga kwestia to obawa, że jeśli się nie poddamy, to stosunki polsko-amerykańskie na tym ucierpią. Nie zgadzam się z tym. Izrael jest trzymany przez Stany zjednoczone za gardło. USA pilnują własnych interesów. Ja całe życie walczyłem, a antysemitami i doskonale znam ich nastroje. Wiem też jakie są przyczyny antysemityzmu w Polsce: to komuniści żydowscy i działalności wybiórcze. Nie mamy żadnych kompleksów. Nie ma mowy o tym żebym tolerował jakiekolwiek ataki na Polskę i Polaków. Trzeba wprowadzić zamieszanie na terenie przeciwnika. Najważniejszy warunek: Nie wolno się wycofywać!

Jak odróżnić obronę naszych interesów od tez antysemickich podpowiadanych przez Łubiankę?

– Są trzy tezy rozpowszechniane!

  • W Polsce będzie okupacja żydowska

  • Żydzi dążą do stworzenie państwa wyspowego – czyli zajęcia wszystkich miast na obszarze międzymorza

  • Amerykańskie bazy w Polsce będą wykorzystane, aby strzelać do Polaków gdybyśmy chcieli się przeciwstawiać Żydom

To powtarzają kretyńscy agenci w Rosji. Wszyscy w Polsce są przeszyci strachem przed Żydami! Łubianka popełnia błąd, ponieważ w Izraelu nikt nie myśli o przenoszeniu się – wprost przeciwnie. Celem Izraela jest wzmocnić Izrael. Chodzi o przedstawienie Polaków na zachodzie jako dziczy antysemickiej i wtedy zachód będzie szczęśliwy, bo będzie pretekst, aby oddać Polaków Niemcom i Rosjanom. Musimy wykazać, że zaczepianie Polski jest niebezpieczne dla wszystkich – dlatego niech się trzymają od nas wszyscy z daleka.

 


M.N.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE