POLSKA 17:30 24 maja 2018

TEGO JUŻ ZA WIELE! Ronaldinho weźmie ślub z... dwiema kobietami

Instagram
Ronaldino ma zamiar poślubić dwie kobiety! Piłkarz oświadczył się im w styczniu ubiegłego roku, natomiast do ślubu ma dojść w sierpniu. Najwidoczniej byłej gwiaździe piłki noznej od dobrobytu kompletnie poprzestawiało się w głowie.

Brazylijczyk mimo tego, że zakończył piłkarską karierę nadal jest wielką gwiazdą. Teraz po raz kolejny zrobiło się o nim głośno.  Ronaldinho planuje ślub z dwiema kobietami.

Wybrankami piłkarza są Priscilla Coelho oraz Beatriz Souza. Media z Brazylii informują, że od grudnia mieszkają z legendą futbolu w jego luksusowej rezydencji w Rio de Janeiro. Kobiety twierdzą, że świetnie się ze sobą dogadują i nie przeszkadza im dzielenie się przyszłym mężem. 

Ronaldinho planuje je poślubić w sierpniu tego roku. 38-latek poprosił je o rękę w styczniu ubiegłego roku. Z Beatriz spotyka się od dwóch lat, Priscillę poznał znacznie wcześniej. Obie kobiet pochodzą z Belo Horizonte, gdzie słynny piłkarz grał w latach 2012-2014.

Siostra gwiazdora jest oburzona jego planami. Jest przeciwna takiemu życiu i zapowiedziała, że na ślub nie przyjdzie. Rodzina Priscilli Coelho również nie akceptuje tego skandalicznego związku. 

Media informują, że kobiety są rozpieszczane przez piłkarza. Kupuje im takie same prezenty oraz daje im po 1500 funtów na własne przyjemności. Ponadto podróżują z nim po świecie przy każdej możliwej okazji. 

 

AS

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE