POLSKA 14:11 17 lutego 2018

To nagranie okazało się hitem. Mistrz kierownicy w akcji!

Facebook.com
Kierowca zmieścił się autobusem między ścianami śniegu. Miał kilka centymetrów przestrzeni. Internauci są zachwyceni umiejętnościami kierowcy autokaru.

Nagranie z hiszpańskim autobusem okazało się hitem w sieci. Widać na nim, jak kierowca autokaru próbuje przejechać drogą pomiędzy ścianami zamarzniętego śniegu. Chociaż z obu stron ma zaledwie kilka centymetrów przestrzeni, manewr udał mu się perfekcyjnie.

Ma już ponad 100 tys. wyświetleń, a 2 tys. osób zdecydowało się go udostępnić. Komentujący wyrażają podziw dla kierowcy, napisali m.in. że z pewnością nie otrzymał prawa jazdy w wyniku losowania.

Kilkumetrowe warstwy śniegu zalegają w Katalonii. Autokar jechał z wycieczką szkolną na stoki narciarskie w kurorcie Masella. Trudny manewr musiał wykonać na przełęczy Coll de la Creueta.

Przełęcz znajduje się na wysokości około 1900 metrów n.p.m. Chociaż region słynie z dużych opadów śniegu, to opady w ostatnich dniach były największe od 20 lat. Pokrywa śnieżna w Pirenejach ma w tej chwili wysokość 125 cm, kilkumetrowe zaspy przy drodze, to efekt przenoszenia śniegu przez wiatr – informuje kataloński serwis Ara.

M.N.

Źródło: Polsat News, o2.pl

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE