POLSKA 13:15 9 lutego 2019

To nagranie robi w sieci furorę, ale... Internauci aż grzmią, że to zwykła mistyfikacja! ZOBACZ

Instagram/ leomessi
Lionel Messi opublikował w mediach społecznościowych wideo, na którym dał popis swoich umiejętności piłkarskich. To, co zaprezentował gwiazdor FC Barcelona, zrobiło ogromne wrażenie na internautach. Niektórzy mają jednak wątpliwości co do autentyczności triku.

Wspomniane nagranie pochodzi zza kulis reklamy dla jednej z popularnych marek. Na filmiku widzimy piłkarza, który najpierw stawia na piłce butelkę częściowo wypełnioną napojem. Następnie uderza futbolówkę tak, że ta przelatuje przez postawioną w oddali obręcz, z kolei butelka wykonuje pełny obrót w powietrzu i ląduje na podłodze. 

Wideo robi furorę w mediach społecznościowych. Wielu internautów zachwyca się umiejętnościami Messiego. "Znów udowodnił, że jest najlepszy na świecie", "To jest niewiarygodne", "Król Messi", "Geniusz", "Zrobił to, jakby to była najłatwiejsza rzecz" - piszą sympatycy 31-letniego napastnika. Niektórzy mają jednak wątpliwości, czy naprawdę udało mu się tego dokonać, sugerując, że nie jest to prawdziwy filmik.

"To reklama! To wszystko jest fałszywe", "Niesamowite, co można zrobić z efektami specjalnymi", "To na pewno edytowany klip", "To dziwne, że ludzie wierzą we wszystko, co widzą w telewizji czy internecie" - twierdzą sceptycy.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Acá les dejo un videito del rodaje que hice con mis amigos de @pepsi. Es solo un adelanto... /// Behind the scenes with my friends @pepsi for our shoot. More to come. #FORTHELOVEOFIT

Post udostępniony przez Leo Messi (@leomessi) Lut 8, 2019 o 9:41 PST

M.N.

Źródło: onet.pl

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE