POLSKA 9:33 14 czerwca 2018

TRAGEDIA! Spadli w przepaść gdy robili selfie

Wikimedia Commons
Turyści zostali znalezieni martwi na popularnej turystycznej plaży w Portugalii. Według służb para straciła równowagę w czasie robienia selfie i spadła z 30-metrowego klifu.

Portugalska gazeta „Correio da Manhã” podała, że para zmarła na Praia dos Pescadores (Plaża Rybacka) w pobliżu Ericeiry, nadmorskiego kurortu na zachodnim wybrzeżu kraju, około 40 kilometrów na północ od Lizbony.

Inna gazeta, „Jornal de Notícias”, informowała, że rybacy natknęli się na „scenę grozy”, gdy odnaleźli ciała około 6.30 rano. „Początkowo rybacy sądzili, że para śpi na plaży” – pisała gazeta. „Dopiero gdy podeszli bliżej, uświadomili sobie, że natrafili na zwłoki. Byli zszokowani tym, co zobaczyli”.

– Odkąd znaleźliśmy telefon komórkowy na klifie, wszystko wskazuje na to, że ofiary tuż przed śmiercią mogły robić sobie selfie – powiedział Rui Pereira da Terra, szef służby ratunkowej w porcie Cascais. W tym roku miną cztery lata od czasu tragicznej śmierci pary Polaków, którzy zginęli na oczach dwójki swoich dzieci na popularnym wśród turystów przylądku Cabo da Roca, najdalej wysuniętym na zachód punkcie Europy kontynentalnej.

M.N.

Źródło: tvp.info

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE