POLSKA 15:55 18 kwietnia 2018

Tragiczny wypadek piłkarza drugoligowej drużyny piłkarskiej. "Daniel przebywa w śpiączce"

dziennikzachodni.pl
Legionovia Legionovo podała fatalną informację ws. wypadku piłkarza. 25-letni Daniel Kutarba doznał złamania kręgosłupa, jego stan określa się jako ciężki. Aktualnie przebywa w śpiączce.

Kutarba to zawodnik legionowskiego klubu od sezonu 2016-17. W klubowych barwach drużyny wystąpił 32 razy, z czego 12 razy w tym sezonie.

Według doniesień biura prasowego Legionovii, 25-latek ucierpiał podczas jazdy na quadzie, 300 metrów od domu. Obecna z nim była również jego dziewczyna.

 - Nie wiemy jeszcze czy było ślisko, czy do wypadku doszło przez jego zagapienie. Doszło do złamania obu nóg, wstrząśnienia mózgu, złamania obojczyka i co najgorsze, złamania kręgosłupa. W tej chwili Daniel przebywa w śpiączce - usłyszeliśmy w klubie z Legionowa.

 - Cały czas jesteśmy na łączach z jego rodzicami i czekamy na dalsze informacje. Nie mamy więcej wiadomości na temat jego zdrowia - dodano.

"W środę o godzinie 18:00 w kościele Jana Kantego w Legionowie odbędzie się msza w intencji zawodnika. Niestety, stan na dzień dzisiejszy zawodnika jest bardzo ciężki" - poinformowano z kolei na stronie internetowej.

Jeszcze w niedzielę Daniel Kutarba grał w meczy z ROW-em Rybnik, który zakończył się porażką Legionovii 1:2.

am

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE