POLSKA 15:21 5 lutego 2019

UWAGA! Wielki Wyjazd na Węgry już wkrótce. POJEDŹ Z NAMI!

Wielki Wyjazd na Węgry – tak jak co roku Fundacja Klubów „Gazety Polskiej” przy współpracy z Gazetą Polską w marcu organizuje wyjazd na Węgry. Będziemy uczestniczyć w węgierskim Święcie Narodowym. Zapraszamy wszystkich Polaków i organizacje patriotyczne do przyłączenia się do nas. Prosimy powiadomić znajomych i przyjaciół.

JEDŹCIE Z NAMI! 

Zgodnie z dotychczasowymi ustaleniami pojedziemy specjalnie wynajętym pociągiem PKP Intercity z miejscami siedzącymi i wagonami sypialnymi. 

Wyjeżdżamy 14 marca z Warszawy i Krakowa. Do Budapesztu przyjedziemy 15 marca w godzinach porannych. Z dworca zostaniemy autobusami przewiezieni do hoteli. Oficjalne uroczystości państwowe z udziałem Viktora Orbána odbędą się 15 marca. Złożymy kwiaty pod Pomnikiem Józefa Bema i pod Pomnikiem Męczenników Katynia w Budapeszcie. Przewidziane są przemówienia przedstawicieli delegacji polskiej oraz wystąpienie red. Tomasza Sakiewicza. 16 marca po całodziennym zwiedzaniu Budapesztu późnym wieczorem udamy się w drogę powrotną do Polski.

WARUNKIEM UCZESTNICTWA W WYJEŹDZIE JEST:

Wpłata na specjalne konto, które w ramach Fundacji Klubów „Gazety Polskiej” utworzono na tę okazję: PKO SA 26 1240 1040 1111 0010 7806 1812 

W temacie przelewu prosimy o dokładne podanie swojego imienia, nazwiska, oraz daty urodzenia (informacje potrzebne do ubezpieczenia) oraz miasto (Warszawa, Kraków), gdzie będą Państwo wsiadać. 
Prosimy o dopisanie numeru telefonu. 
Wpłata na konto równoznaczna jest z akceptacją regulaminu wyjazdu, który znajduje się na stronie: www.wielkiwyjazdnawegry.pl

Osoby które nie podały kompletnych danych prosimy o uzupełnienie je i wysłanie za pomocą formularza dostępnego na stronie tutaj lub  bezpośrednio na e-mail: solidarnosczwegrami@gazetapolska.pl 

Ostatecznym terminem wpłaty na WWnW jest: 1 marca 2019 r. lub do wyczerpania miejsc, o czym zostaniecie Państwo powiadomieni

Ceny za cały wyjazd:

– miejsca siedzące – 340 zł brutto 
– miejsca w wagonie sypialnym – 440 zł brutto 

W cenie zawarty jest: 
– koszt przejazdu w obie strony pociągiem, 
– jednodniowy pobyt w 3 gwiazdkowym hotelu w Budapeszcie, oraz śniadanie, 
– kolacja 15 marca w hotelu, 
– przejazdy specjalnie wynajętymi autobusami, np. z pociągu do hotelu i na uroczystości, 
– koszt ubezpieczenia, 
– broszury i drobiazgi (np. identyfikatory, buttony, smycze) z którymi będziecie mogli podzielić się z przyjaciółmi z Węgier.

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.    

Prosimy w miarę szybko podjąć decyzję, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, a my jesteśmy zobligowani np. zapłacić „z góry” za hotele. 

Prosimy nie zapomnieć o polskich flagach.

Nowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.wielkiwyjazdnawegry.plwww.klubygp.pl oraz w mediach Strefy Wolnego Słowa.

sm

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE