POLSKA 15:33 14 marca 2019

VII Wielka Wyjazd na Węgry czas start! Tysiące klubowiczów "Gazety Polskiej" ruszyło w podróż

Twitter/ Tomasz Sakiewicz
Na dworcu Warszawa Centralna zebrali się uczestnicy VII Wielkiego Wyjazdu na Węgry. Tysiące klubowiczów "Gazety Polskiej" z całego kraju wesprze Węgrów w ich Święcie Narodowym, upamiętniającym rewolucję z 1848 roku. Tegoroczny wyjazd odbywa się pod honorowym patronatem premiera Mateusza Morawieckiego. Szef polskiego rządu również będzie obecny w Budapeszcie.

Już od 2012 r. jeździmy na Węgry. Tym razem z pewnością w Budapeszcie pojawi się kilka tysięcy osób z całej Polski. Tylko jednym pociągiem ruszy w podróż 600 osób, ale wielu przyjeżdża na własną rękę – mówi w rozmowie z "Codzienną" Ryszard Kapuściński, prezes klubów "GP". Wyjazd cieszy się dużym zainteresowaniem różnorodnych mediów. – To cieszy, bo w 2012 r. media całkowicie przemilczały obecność w Budapeszcie prawie 10 tys. Polaków – przypomina.

 

Pociąg z klubowiczami ruszył o godz. 15:00. Relację – na twitterowych kontach -  skrupulatnie prowadzą red. naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz [TUTAJ] oraz profil "Gazety Polskiej" [TUTAJ].

 

Zachęcamy do obserwowania mediów społecznościowych, a biorącym udział w wydarzeniu, życzymy bezpiecznej drogi i owocnego wyjazdu!

 

am

Źródło: Twitter/ Tomasz Sakiewicz, Gazeta Polska

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE