POLSKA 9:15 14 marca 2018

Wrzucili szczeniaka do kosza na śmieci. Zwierze było w szczelnie zawiązanej reklamówce

youtube/Policja Głogów
Policjanci poszukują dwóch mężczyzn, którzy w dniu 4 lutego 2018 roku około godziny 16:20 na Alei Wolności w Głogowie wrzucili do kosza szczelnie zawiązaną reklamówkę ze szczeniakiem. Dzięki spostrzegawczości przechodnia, pies został uratowany.

W dniu 4 lutego 2018 r. w Głogowie na ulicy Aleja Wolności, nieustaleni mężczyźni działając ze szczególnym okrucieństwem, wrzucili do kosza na śmieci, szczelnie zawiązaną torebkę foliową, w której znajdował się szczeniak.

Tylko zbieg okoliczności i spostrzegawczość przechodnia, który zauważył ruszającą się w pojemniku torbę, pies został uratowany przed uduszeniem.

Zwierzak, które uniknęło strasznej śmierci znalazło już opiekunów.


Policja poszukuje dwóch mężczyzn, których wizerunki oraz zachowanie zostały zarejestrowane prze kamery monitoringu. Nagranie zostało opublikowane by uzyskać pomoc w identyfikacji sprawców.


Policja prosi wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości tych osób, o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numer: 76 7277226 lub  76 7277361 w godz. 8.00 – 15.30 oraz całodobowo pod numer telefonu alarmowego 997.

 


PR

Źródło: policja

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE