POLSKA 10:45 25 czerwca 2018

ŻAŁOSNE! Żenujący wpis Janusza Lewandowskiego! Kibice są oburzeni

wikimedia.org
– Polska - pierwsza europejska ekipa, która odpada, żenada. Może jednak nie pasujemy do UE, co by potwierdzało genialną intuicję Prezesa. Niestety nasi kibole dymią w Brukseli - napisał na Twitterze Janusz Lewandowski.

Janusz Lewandowski po raz kolejny postanowił podzielić się swoimi ,,patriotycznymi'' myślami. Każdy pretekst jest dla niego dobry, by uderzyć w polski rząd. 

Tym razem stwierdził, że z tego powodu, że nasza drużyna jako pierwsza z europejskich drużyn odpadła z Mundialu oznacza, że nie pasujemy do Unii Europejskiej, zaś polityków PiS nazwał kibolami dymiącymi w Brukselu. 

Szkoda, że Janusz Lewandowski nie zauważył, że tak się złożyło, że odpadliśmy po meczach z drużynami, które z pewnością do krajów europejskich nie należą. 

Najbardziej przykre w tym wszystkim jest to, że w naszym kraju są politycy, którzy cieszą się z tego, że nasi sportowcy odnoszą porażki, bo mogą to wykorzystać do dokopania rządzącym. 

– Polska - pierwsza europejska ekipa, która odpada, żenada. Może jednak nie pasujemy do UE, co by potwierdzało genialną intuicję Prezesa. Niestety nasi kibole dymią w Brukseli  - napisał polityk na swoim Twitterze. 

Na Januszu Lewandowskim suchej nitki nie pozostawili internauci, którzy są oburzeni tym skandalicznym stwierdzeniem. 

 

 

AS

Źródło: Telewizja Republika // Twitter

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE