POLSKA 10:28 6 grudnia 2017

Znaleziono ciało młodej kobiety. Oto jak kończą się internetowe znajomości!

Twitter
Młoda kobieta zaginęła po randce z Tindera. Jej ciało zostało znalezione kilka tygodni po zginięciu. Policja znalazła zwłoki 24-latki w pobliżu jej domu. Najprawdopodobniej została zamordowana.

Zaginięciem Sydney Loofe żył cały internet. Miliony osób zamieszczały posty na Faceboku o jej zaginięciu. Kobieta zaginęła w listopadzie. Ostatnim śladem po niej było zdjęcie udostępnione na Snapchacie, na którym mieszkanka Nebraski chwaliła się wyjściem na randkę z kobietą poznaną na Tinderze.

W sprawie śmierci aresztowano 23-letnią Bailey Boswell, która miała umówić się z zabitą dziewczyną. Kobiety widziano razem wieczorem, 16 listopada. Zatrzymano także 51-letniego współlokatora Boswell, Aybrey'a Traila. FBI prowadzące śledztwo nie chce ujawniać więcej szczegółów - donosi BBC.sprawcy

Sądząc po ich własnych wpisach w mediach społecznościowych, wierzymy, że aresztowani byli ostatnimi ludźmi, którzy widzieli Sydney Loofe - skomentował rzecznik policji w Taney Country.

Zatrzymani twierdzą, że są niewinni. Kilka dni temu opublikowali w sieci nagranie, w którym starali się wytłumaczyć, co stało się feralnej nocy. Powiedzieli na nim, że wspólnie odwieźli 24-letnią Sydney do domu i więcej jej nie widzieli. O tym, że zaginęła, mieli dowiedzieć się z Facebooka.

M.N.

Źródło: o2.pl, BBC

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE