POLSKA 8:45 9 czerwca 2018

Zobacz co powiedział Adam Nawałka po meczu

Zrzut ekranu z serwisu YouTube/Łączy nas piłka
Polska zremisowała wczoraj w meczu towarzyskim z Chile 2:2. Gole dla reprezentacji zdobyli Robert Lewandowski i Piotr Zieliński. Do wyrównania doprowadzili Diego Valdes i Miiko Albornoz. Co powiedział Adam Nawałka po meczu? Kogo pochwalił?

– Pierwsza połowa dostarczyła nam wiele materiału, również przyjemnego, zwłaszcza w elemencie przejścia z defensywy do ofensywy. Staraliśmy się grać bokami, odwracać stronę ataku. I to nam wychodziło – mówił Nawałka.

Trener miał nieco uwag do drugiej połowy:

Druga część była znacznie słabsza w naszym wykonaniu. Widać było wówczas brak sił, ale to mnie nie dziwi po ciężkim obozie w Arłamowie. Najważniejsze, aby optymalnie przygotować się na nasz pierwszy mecz mundialu z Senegalem i jestem przekonany, że tak będzie. Dostaliśmy wiele materiału szkoleniowego, który musimy maksymalnie wykorzystać w kolejnych dniach.

Szkoleniowec pochwalił młodego obrońcę Southampton:

– Jan Bednarek pokazał się z pozytywnej strony, rozegrał poprawne spotkanie. W pierwszej połowie widać było trochę nerwów, ale w drugiej części wyglądało to już lepiej. W klubie gra w nieco innym ustawieniu niż dzisiaj. Muszę go pochwalić, bo w drugiej połowie już naprawdę zaprezentował się z dobrej strony.

Trener powiedział również kiedy zostanie podjęta strategia na ostatni mecz towarzyski:

– Jeżeli chodzi o skład na Litwę, to przede wszystkim czekam na raport medyczny. Później nastąpi analiza dzisiejszego spotkania i wtedy podejmiemy decyzje co do strategii na wtorkowy mecz w Warszawie.

pmb

Źródło: Niezależna

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE