POLSKA 20:19 13 listopada 2018

ZOBACZ niesamowity spektakl z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości. OSTRZEGAMY... zapiera dech w piersiach! [WIDEO]

W sieci znalazło się zapierające dech w piersiach nagranie ukazujące prezentację multimedialną, przygotowaną z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Odsłon i pochlebnych komentarzy przybywa w zawrotnym tempie. Autorem filmu jest Daniel Stryjecki.

"Wszystkiego najlepszego z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Oto moja historia..." – pisze choreograf, tancerz, twórca projektów multimedialnych Daniel Stryjecki na Facebooku.

Zapraszamy do spektaklu!

"Daniel Stryjecki zapraszany jest jako choreograf, tancerz i twórca projektów multimedialnych do przedsięwzięć artystycznych i komercyjnych w Polsce i za granicą. Swoje realizacje przygotowywał i prezentował m.in. w Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Czechach, Węgrzech, Białorusi, Rumunii oraz w Wietnamie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Omanie, Pakistanie i na Tajwanie" – czytamy na stronie artysty.

 

am

Źródło: danielstryjecki.pl

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE