Aszerat - nowość Wydawnictwa Świętego Wojciecha, patronat medialny TV Republika

Artykuł
Okładka powieści "Aszerat" Aleksandry Mazur - nowości pod patronatem medialnym TV Republika
Wydawnictwo Świętego Wojciecha

Aszerat to wielowątkowa powieść o silnej kobiecie, której pierwiastek nosi w sobie każda z nas. Tytułowa bohaterka (znana także jako Zuzanna) dorasta na oczach czytelnika.

Opowieści kochającej mamy oraz przykre doświadczenia sprawiają, że dziewczyna ucieka z domu ojca, który wyznaje wiarę w boga Melkarta. Jako młoda położna szuka swojego miejsca w świecie, wędrując od miasta do miasta i spotykając różnych ludzi. Przez cały czas ­– w Tyrze, Jeruzalem i w Rzymie – towarzyszy jej tajemniczy Seosamh.

 

ASZERAT

Duchowość młodej kobiety kształtuje się wraz z jej światopoglądem. Spotykają ją różne przeciwności, przeżywa wielkie uniesienia, zakochuje się w mężczyznach i boryka się z rozczarowaniami, ale dzielnie prze do przodu – jak każda kobieta. Aszerat to książka, która uczy wierzyć i kochać – naprawdę, do samego końca.

Historia Aszerat została osadzona w realiach historycznych – książka nawiązuje do postaci znanych z Nowego Testamentu i opowiada o tamtych wstrząsających wydarzeniach. Losy stykają tę młodą kobietę m.in. z apostołami, Jezusem, Herodem, Piłatem czy Kasjuszem, setnikiem Piłata.

Książka w serii „Na osi czasu”.

 

 

 

mem1

 

Aszerat, Aleksandra Mazur

 

368 stron, 150x235 mm, oprawa twarda, ISBN: 978-83-8065-378-8

 

cena 45 zł

Źródło: Wydawnictwo Świętego Wojciecha

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy