Konferencja prasowa „3 miesiące do EuroSkills Gdańsk 2023”

portal TV Republika 05-06-2023, 10:44
Artykuł
Euroskills

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji - Organizator EuroSkills Gdańsk 2023 - serdecznie zaprasza na konferencję prasową „3 miesiące do EuroSkills Gdańsk 2023”, która odbędzie się 5 czerwca (poniedziałek) o godzinie 17:00, w Centrum Prasowym PAP przy ul. Brackiej 6/8 w Warszawie.

Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie program największego na naszym kontynencie wydarzenia poświęconego kształceniu zawodowemu, a także przedstawiona zostanie kadra narodowa oraz eksperci, którzy reprezentować będą Polskę na EuroSkills Gdańsk 2023.

W dniach 5 - 9 września w Gdańsku odbędzie się 8. edycja europejskiego konkursu umiejętności branżowych. Ponad 600 najlepszych młodych zawodników z 32 krajów rywalizować będzie o tytuły Mistrza Europy w 43 dyscyplinach. Wydarzenie wpisuje się w obchody Europejskiego Roku Umiejętności (European Year of Skills).

EuroSkills Gdańsk organizowany jest przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, WorldSkills Poland i WorldSkills Europe, w partnerstwie z Miastem Gdańsk, AmberExpo i Polsat Plus Arena Gdańsk. Drużynę Polski w przygotowaniach wspiera Fundacja Empiria i Wiedza.

Konferencja będzie transmitowana online poprzez Facebook oraz Youtube. 

FB: https://www.facebook.com/WorldSkillsPoland 

YT: https://www.youtube.com/WorldSkillsPoland

Źródło: AM

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy