Międzynarodowa debata. NATO Forum w portalu tvrepublika.pl [na żywo]

Tomasz Domański 29-06-2022, 10:42
NATO

W dniach 28-30 czerwca świat będzie patrzył, jak głowy państw i rządów, przywódcy wojskowi i wysocy urzędnicy zbierają się na szczycie NATO w Madrycie. Tegoroczny szczyt nie mógł nadejść w bardziej krytycznym momencie. Agresja Rosji, walka Ukrainy o wolność, wnioski o członkostwo Finlandii i Szwecji to tylko niektóre z ważnych spraw na agendzie.

Szczytowi będzie towarzyszyć Forum Publiczne, którego gospodarzami będą cztery wiodące organizacje społeczeństwa obywatelskiego – Elcano Royal Institute, German Marshall Fund, Monachijska Konferencja Bezpieczeństwa i Rada Atlantycka.

Będą współpracować z NATO, goszcząc ekspertów i decydentów z całego świata, by dodać kolejne perspektywy Szczytowi. Forum zgromadzi interesariuszy spoza tradycyjnej społeczności bezpieczeństwa i obrony w dyskusji na temat przyszłości najpotężniejszego sojuszu polityczno-wojskowego na świecie.

Bezpośrednia transmisja z wydarzenia w portalu tvrepublika.pl dostępna w oknie powyżej. Przekaz w języku angielskim bez tłumaczenia.

Źródło: NATO

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy