Nasz patronat: Polecamy audiobook "Droga do Damaszku"

Artykuł
Polecamy audiobook "Droga do Damaszku"
Wyd. Psalm18

Jeżeli znasz Janette Oke i jej bestsellerową powieść „Głos serca”, na pewno spodoba Ci się seria „Kroki Wiary”, zapoczątkowana przez „Śledztwo Setnika”. Na razie polecamy audiobook trzeciego tomu sagi, „Droga do Damaszku”.

– Fascynująca opowieść osadzona w dramatycznych wydarzeniach u zarania chrześcijaństwa – czytamy na stronie wydawnictwa Psalm18.

Co przyniesie za sobą niespodziewane spotkanie na drodze do Damaszku? Tego m.in. dowiesz się z powieści i audiobooka Janette Oke oraz Davisa Bunna.

– Pierwsi chrześcijanie uciekają przed prześladowaniami. Ich głównym ciemiężycielem jest fanatyczny młody faryzeusz, który nie zdaje sobie sprawy, że nieświadomie wspiera Boży nakaz szerzenia prawdy „aż po krańce ziemi” -czytamy w opisie książki. Kolejną bohaterką powieści jest Julia – młoda dziewczyna, która „ma wszystko, co można kupić za pieniądze, mimo to ona i jej matka są traktowane gorzej niż obywatele drugiej kategorii”. Julia załamuje się, gdy odkrywa tajemicę skrywaną przez jej greckiego ojca.

Kolejnym bohaterem jest Jakub, który „próbuje odkryć swoje własne miejsce jako chrześcijain”.

– Zatrudniony do ochrony karawan bogatego kupca na tajemniczym Szlaku Kadzidłowym, Jakub przekazuje również listy i wiadomości między społecznościami wierzących rozrzuconymi po całym kraju. Jest zaniepokojony, gdy dowiaduje się, że Julia również jest kurierem. Czy będą umieli odłożyć na bok wzajemny brak zaufania dla dobra wspólnej misji? - czytamy na stronie wydawnictwa. Jedno jest pewne – spotkanie na drodze do Damaszku zmieni nie tylko losy Jakuba i Julii.

Droga-Do-Damaszku-audiobook-1

 

Seria Kroki Wiary:

ŚLEDZTWO SETNIKA

UKRYTY PŁOMIEŃ

DROGA DO DAMASZKU

O autorach

Janette Oke

Znana kanadyjska autorka ponad 70 książek, między innymi sześciotomowej powieści Głos serca (na jej podstawie nakręcono serial).

 

Davis Bunn

Czterokrotny zdobywca nagrody Christy Award, bestsellerowy autor książek sprzedanych w ponad 7 milionach nakładu w 20 językach.

Źródło: Psalm18

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy