Nasz patronat: "Śledztwo Setnika" - fascynująca opowieść o dramatycznych wydarzeniach u zarania chrześcijaństwa

Artykuł
"Śledztwo Setnika" Janette Oke i Davisa Bunna
Wydawnictwo Psalm18

Pierwszy tom serii Janette Oke i Davisa Bunna, "Kroki Wiary", to "fascynująca opowieść osadzona w dramatycznych wydarzeniach u zarania chrześcijaństwa". Co odkryje tytułowy setnik podczas swojego śledztwa?

– Setnik Alban, dowódca garnizonu w Galilei, żywi ambicje, by pewnego dnia zostać przywódcą w samym Rzymie. Chcąc dowieść swej wartości, podejmuje się niezwykłego zadania, w którym zaryzykuje swoją karierę, przekonania, a nawet życie – zapowiada wydawnictwo Psalm18 na swojej stronie internetowej. Druga bohaterka powieści to Lea, która – po utracie przez jej rodzinę bogactwa i wpływów – zostaje wysłana do domu Poncjusza Piłata, który ma zaatanżować dziewczynie małżeństwo.

– Jednak mimo pięknego oblicza i dobrej pozycji narzeczonego Lea uważa, że los żony setnika jest gorszy niż śmierć – czytamy w opisie książki.

– Zagadka zaginionego ciała pewnego Rabbiego jednoczą Leę i Albana w poszukiwaniu odpowiedzi na te same pytania. To, co odkrywają, zmienia wszystko w ich życiu – podkreślono.

Janette Oke

Znana kanadyjska autorka ponad 70 książek, między innymi sześciotomowej powieści Głos serca (na jej podstawie nakręcono serial).

Davis Bunn

Czterokrotny zdobywca nagrody Christy Award, bestsellerowy autor książek sprzedanych w ponad 7 milionach nakładu w 20 językach.

Dodatkowe informacje

Autorzy: Janette Oke, Davis Bunn

ISBN: 978-83-946935-5-8

Tłumaczenie: Małgorzata Wołochowicz

Tytuł oryginału: Centurion's wife

Strony: 406

Format: 145mm x 205mm

Wydawnictwo: Psalm18.pl

Data premiery: październik 2020

Seria Kroki Wiary:

ŚLEDZTWO SETNIKA

UKRYTY PŁOMIEŃ

DROGA DO DAMASZKU

Źródło: Psalm18

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy