Naziemna cyfrowa DVBT-2 na razie niedostępna na lokalnych MUX-ach

Tomasz Domański 28-06-2022, 11:34
Artykuł
Telewizja Republika

"Czy TV Republika będzie dalej dostępna w cyfrowej TV naziemnej w Warszawie? Na kanale 23 nic nie ma". "Od dwóch dni nie mam TV Republika, co się dzieje na naziemnej?" Dlaczego nie ma sygnału Waszej stacji w tv naziemnej, nadajnik Kosztowy?" Coraz więcej zgłoszeń trafia na naszą skrzynkę kontaktową. Państwo pytacie, my odpowiadamy.

"W związku z procesem przyznawania koncesji operatorom lokalnych multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej przez KRRIT i UKE, sygnał TV Republiki na (MUX) w Katowicach, Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku będzie czasowo niedostępny", mówi w rozmowie z portalem tvrepublika.pl dyrektor generalny stacji Radosław Dobrzyński. I dodaje, że o wszelkich zmianach nadawca poinformuje w specjalnym komunikacie.

Jednocześnie "zapraszamy do odbioru naszego programu poprzez sieci telewizji kablowych działających na Państwa terenie oraz na platformach satelitarnych", informuje Radosław Dobrzyński.

Przypomnijmy, Telewizja Republika jest też dostępna przez internet na stronie tvrepublika.pl w lewym górnym rogu. U nas też najnowsze informacje z kraju i ze świata.

Istnieje też możliwość oglądania wybranych pozycji programowych w systemie bezpłatnego VOD (Video On Demand) zarówno przez witrynę, jak również media społecznościowe i platformę YT.

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy