Nowości w portalu tvrepublika.pl. Sport. Ekonomia. Informacje

Tomasz Domański 01-06-2022, 00:47
Artykuł
Telewizja Republika

Dobrze podana informacja to podstawa współczesnego świata. Portal tvrepublika.pl poszerza horyzonty. Od 1 czerwca zawartość naszego serwisu powiększamy o stałą rubrykę sportową. Do redakcji online dołącza Adrian Burzyński. Będzie przygotowywać najważniejsze wiadomości z aren krajowych i międzynarodowych. Kropką nad "i" będzie uzupełnienie serwisu codziennymi informacjami sportowymi prezentowanymi przez Rafała Kacprzaka i Weronikę Jaskółkę bezpośrednio z anteny.

Codzienny panel tvrepublika.pl wzbogacony będzie od dziś także dodatkowymi informacjami gospodarczymi. Portal wypełni znany z regularnej anteny program Ekonomia Raport i Ekonomia Raport Flash przygotowywany przez Jolantę Pawlak, Elżbietę Szczerbak i Bartosza Boruciaka. Obie pozycje będzie można oglądać nie tylko za pośrednictwem naszego kanału na platformie streamingowej YouTube, ale także za pośrednictwem naszej strony.

Zobacz też: KRRiTV: Telewizja Republika z koncesją do 5 maja 2033 roku!

Zadbaliśmy też o komfort widzów i czytelników, którzy w natłoku codziennych spraw nie mają możliwości na śledzenie najważniejszych wydarzeń prezentowanych w Telewizji Republika lub też nie mają do niej bezpośredniego dostępu.

Od poniedziałku do piątku po godzinie 13. na stronie tvrepublika.pl pojawiać się będą 5-6 minutowe serwisy przygotowywane przez Redakcję Informacji.

Sprawdź jak to wygląda: Polska. Europa. Świat. Najnowsze i najważniejsze informacje [wideo]

Portal tvrepublika.pl zwiększa też bazę programów dostępnych w ramach bezpłatnego VOD (wideo na życzenie) pochodzących bezpośrednio z poszczególnych pasm programowych. Stawiamy też na krótkie, treściwe i dobrze zaprezentowane matriały reporterskie pochodzące z głównego wydania informacji "DZISIAJ". Wszystkie materiały filmowe na stronie oznaczane są i będą dodatkowym tekstem [wideo]

Telewizję Republika można odbierać drogą satelitarną, w internecie (tvrepublika.pl) oraz cyfrową drogą naziemną w Katowicach, w Warszawie, we Wrocławiu i w Gdańsku. Nasze media dostępne są też na Twitterze @RepublikaTV; polecamy również nasz kanal w serwisie YT.

Cały czas pozostajemy do Państwa dyspozycji licząc na informacje o oczekiwaniach lub sugestiach.
Prosimy pisać na kontakt@telewizjarepublika.pl

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy