Odnaleziono siedem ciał, w tym zwłoki dwóch zaginionych nastolatek

kazet 02-05-2023, 16:55
Artykuł
canva.com

Jak informuje CNN siedem ciał, w tym zwłoki dwóch zaginionych nastolatek, znaleziono wczoraj na posesji w miejscowości Henryetta w amerykańskim stanie Oklahoma. Dom był zamieszkiwany przez mężczyznę skazanego za gwałt, przeciwko któremu toczyła się sprawa o molestowanie seksualne nieletnich.

Na zewnątrz domu, w którym mieszkał McFadden policja stanowa odnalazła siedem ciał. Władze nie potwierdziły tożsamości zmarłych, ale przekazały, że nie prowadzą już dalej poszukiwań zaginionych dziewcząt. "Sądzimy, że odnaleźliśmy zaginione. Musimy jeszcze poczekać na potwierdzenie" - przekazał mediom szeryf hrabstwa Okmulgee Eddy Rice.

14-letnia Ivy Webster i 16-letnia Brittany Brewer były poszukiwane od poniedziałku. Według policyjnego zawiadomienia nastolatki miały być ostatnio widziane w towarzystwie Jessego McFaddena, który widnieje w stanowym rejestrze przestępców seksualnych.

Wśród siedmiu ciał najprawdopodobniej znajdują się też zwłoki McFaddena, co pośrednio potwierdziła policja - dodaje agencja AP. Mężczyzna został skazany za gwałt w 2003 roku i wyszedł z więzienia w 2020 roku. W poniedziałek miał się stawić w sądzie jako oskarżony o nakłanianie osoby nieletniej do czynności seksualnych i posiadanie pornografii dziecięcej.Policja nie podała szczegółów, jak zginęli ludzie, których ciała odnaleziono. Dodano, że obecnie nie są prowadzone dalsze poszukiwania ewentualnego sprawcy związanego z tą sprawą i nie ma zagrożenia dla okolicznych mieszkańców.

Źródło: PAP, Twitter.com

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy