Orlen Vitay najczęściej pobieraną aplikacją w AppStore i Google Play

Artykuł
Orlen Vitay

Aplikacja Orlen Vitay jest najczęściej pobieraną aplikacją w AppStore i Google Play – poinformował PKN Orlen. To pierwsze efekty wprowadzonej 27 czerwca letniej promocji na paliwa.

Orlen ogłosił wakacyjny program promocyjny 24 czerwca. Zgodnie z jego zasadami, z letniej promocji mogą skorzystać wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu Vitay, którzy korzystają z aplikacji Orlen Vitay, ale także, od 1 lipca posiadacze tradycyjnej plastikowej karty Vitay. 

Każdy uczestnik promocji ma otrzymać 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (Efecta lub Verva) w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie. Pozwoli to na zakup w wakacje do 150 litrów paliwa miesięcznie z rabatem. Na dodatkową zniżkę mogą liczyć uczestnicy programu Vitay, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny. Będą oni mogli otrzymają rabat wynoszący 40 groszy na litrze - zapowiedział koncern.

PKN Orlen jest największym dostawcą paliw na polskim rynku, gdzie według danych Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego(POPiHN) ma 1814 stacji paliw w tym z logo Bliska 21. Sam koncern podaje, że działa na 5 rynkach w regionie, na których ma 2850 stacji paliw z których korzysta 15 mln klientów.

Źródło: PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy