PILNE: Policja poszukuje podejrzewanego o zabójstwo Rafała Zyska

portal tvrepublika.pl,zk 15-04-2024, 11:20
Artykuł
X/PomorskaPolicja

Policja poszukuje 43-letniego Rafała Zyska w związku ze sprawą zabójstwa jego żony w Jagatowie w gminie Pruszcz Gdański. Jak wynika z informacji w niedziele po południu została zamordowana żona poszukiwanego. Policja publikuje zdjęcie mężczyzny.

Sierżant sztabowy Piotr Pawłowski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku poinformował w poniedziałek, że policjanci prowadzą poszukiwania mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą zabójstwa w miejscowości Jagatowo w Gminie Pruszcz Gdański.

"43-letni Rafał Zysk może przebywać na terenie powiatu gdańskiego. Każdy, kto ma informacje na temat miejsca przebywania mężczyzny proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową w Pruszczu Gdański pod nr 47 7424 222 lub pod numerem alarmowym 112" - dodał Pawłowski.

Do zabójstwa żony poszukiwanego doszło w niedzielę w Jagatowie k. Pruszcza Gd. W niedzielę po południu i wieczorem policja prowadziła poszukiwania w lasach w okolicach miejsca zbrodni. Na drogach prowadzono kontrole pojazdów.

W związku z poszukiwaniami mężczyzny powstała skrzynka mailowa: poszukiwania.pruszcz@gd.policja.gov.pl, za pomocą której każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Rafała Zyska proszony jest o kontakt.

Źródło: portal tvrepublika.pl, X, PAP

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy