Sakiewicz w Republice: bolszewickie obyczaje panują w polskich sądach [wideo]

Artykuł
Telewizja Republika

- Sędziowie radykalnie łamią prawo – oświadczył red. naczelny „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie”, Tomasz Sakiewicz w „Politycznym Podsumowaniu Tygodnia” w Telewizji Republika. – Nie zrobiliśmy reformy i to się mści – dodał szef naszej stacji.

- Jestem wkurzony wyrokiem procesu z Kramkiem – przyznał Tomasz Sakiewicz w „Politycznym Podsumowaniu Tygodnia” w Telewizji Republika. – Mam kilka procesów, które prowadzą rozgrzani sędziowie. Gdyby na świecie za okładkę satyryczną wytoczono proces sądowy, to pozywający byłby wyśmiany. U nas jest proces, który traktuje się poważnie. Absurdem jest, że na nie mogłem zabrać głosu, nie mogłem powołać świadków, przesłuchać Kramka. Sędzia występuje na tych samych listach co Iustitia. U nas sędziowie stają po jednej stronie i to podkreślają – dodał red. naczelny „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie”.

- Pan Kramek to ciekawa postać. Został nawet osadzony w areszcie zza pranie brudnych pieniędzy z rosyjskich firm. Sąd go wypuścił. Pierwsze co zrobił, to wsiadł w samochód i pojechał na granicę rozwalać mur. Ten człowiek zajmuje się uderzaniem w polskiej państwo. W rozwalanie państwa, dokonując aktów agresji – wyjaśnił red. Sakiewicz.


- Minęło 30 lat, a sądy zachowują się gorzej niż komunistyczne. Tam udawano, to się już nie udaje. Pan jest brzydki, a Kramek piękny i tak to wygląda w sądach. Sędziowie radykalnie łamią prawo. Bolszewickie obyczaje panują w sądach i nic się nie zmienia. Nie zrobiliśmy reformy wymiary sprawiedliwości i to się mści – oświadczył red. Tomasz Sakiewicz.

 Cała rozmowa w oknie poniżej. Polecamy!

 

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy