Solidarna Polska przypomina obietnice Tuska... „Nie daj się nabrać!”

portal tvrepublika.pl 25-03-2023, 11:45
Artykuł
Platforma Obywatelska RP from Polska CCA SA 2.0 via Wikipedia Commons

Wszyscy pamiętamy rząd PO-PSL, który rządził w Polsce w latach 2007-2015. Pamiętamy, bo jak zapomnieć puste, niespełnione obietnice, którymi karmiono Polaków, robiąc im nadzieję, na lepsze jutro. Na wyższe zarobki, na wyższy poziom bezpieczeństwa w kraju. Po prostu - na godne życie. Teraz, gdy kilka miesięcy przed wyborami parlamentarnymi, politycy Platformy, z Tuskiem na czele, jeżdżą po Polsce i składają kolejne obietnice, warto przypomnieć, że to już po prostu było... I się nie spełniło. A przypomniała o tym właśnie Solidarna Polska, publikując na Twitterze spot. Spot pt. "Puste obietnice Tuska. Nie daj się nabrać! ". Zobacz sam!

Polacy mieli wracać masowo z emigracji do kraju. Dlaczego? Bo Tusk obiecał im godne życie. Tak zapewniał w spocie wyborczym z 2007 roku. Rzeczywistość wyglądała jednak zupełnie inaczej. Za czasów rządów Tuska i spółki, z Polski wyjebało prawie 2 miliony Polaków...

Tak samo puste obietnice dotyczyły zarobków lekarzy, pielęgniarek, nauczycieli, policjantów. Ta ostatnia grupa miała dbać o nasze bezpieczeństwa. Dbała. Szczególnie pokazano to w 2015 roku w Jastrzębiu-Zdrój, gdzie na polecenie rządu, strzelano do protestujących w słusznej sprawie górników. 

Z kolei prześmiewczej wypowiedzi ówczesnego ministra finansów, Jacka Rostowskiego: "Piniendzy po prostu nie ma i nie będzie", Polacy nie zapomną nigdy...

Tego wszystkiego po prostu nie da się zapomnieć. Ale, żeby mieć pewność, Solidarna Polska udostępniła w swoich mediach społecznościowych specjalny post. Zobacz sam!  

Źródło: Twitter

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy