TV Republika od poniedziałku w wersji HD. Sygnał udostępni sieć UPC

Tomasz Domański 31-07-2022, 17:51
Artykuł
Telewizja Republika

Telewizja Republika nie tylko poprawia wyniki oglądalności, zwiększa także zasięg. Od 1 sierpnia br. sygnał naszej stacji będzie dostępny z nadajnika MUX w Katowicach. Dodatkowo UPC - dostawca usług telewizji cyfrowej, szerokopasmowego dostępu do internetu, telefonii i usług mobilnych, uruchomi emisję naszego sygnału w wersji HD (wysokiej rozdzielczości).

"Kanał TV Republika jest dostępny w pakietach Max Premium i Max", przypomina w rozmowie z portalem tvrepublika.pl Michał Fura, rzecznik spółki. Według danych firmy, na koniec 3 kwartału 2020 roku operator miał 1 503 500 abonentów i był pod tym względem jednym z największych sieci kablowych w Polsce.

Zobacz też: Naziemna cyfrowa DVBT-2 na razie niedostępna na lokalnych MUX-ach

Telewizja Republika to polska stacja telewizyjna, której redaktorem naczelnym jest Tomasz Sakiewicz. Kanał odbierać można drogą satelitarną, za pośrednictwem Internetu oraz drogą naziemną w systemie DVB-T.

Pisaliśmy wcześniej: Zmiana systemu nadawania. Możliwe problemy w odbiorze TV Republika na Śląsku

Sygnał cyfrowy z multipleksu od 1 sierpnia będzie na razie dostępny tylko w Katowicach i bliskiej okolicy. Władze spółki zapowiadają podejmowanie kolejnych kroków w celu zwiększania zasięgu w dużych aglomeracjach miejskich oraz na rynku lokalnym.Źródło: Telewizja Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy