POLSKA 13:35 7 lipca 2019

Córka Bruce'a Springsteena wystąpi na igrzyskach w Tokio? O awans powalczy z innymi dziećmi sławnych

Facebook/ @Brucetellers
Córka amerykańskiego aktora Bruce’a Springsteena marzy o występie na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Na razie zajmuje szóste miejsce w amerykańskim rankingu w skokach przez przeszkody w jeździectwie. Na igrzyska uda się najwyżej kwalifikowana czwórka.

Wiem, że będzie ciężko, ale wierzę, że któregoś dnia pojadę na igrzyska. Dla mnie to super, że w konkursie nie ma podziału na kobiety i mężczyzn - po prostu możesz rywalizować z najlepszymi i zawsze sprawić niespodziankę- powiedziała Jessica cytowana przez portal cbsnews.com.

Zawodniczka dodała, że rodzice nie wywierają na niej żadnej presji i bardzo ją wspierają.

27-letnia Jessica będzie rywalizowała o miejsce w czteroosobowym zespole USA na igrzyska w Tokio m.in. z innymi dziećmi sławnych ludzi w USA: Eve Jobs, córką zmarłego w 2011 roku Steve'a Jobsa, założyciela firmy komputerowej Apple, która w rankingu zajmuje ósme miejsce oraz 14. w tym zestawieniu Georginą Bloomberg - córką innego miliardera, Michaela Bloomberga, byłego burmistrza Nowego Jorku i właściciela serwisu biznesowego Bloomberg. Prowadzi Elizabeth "Beezie" Madden.

am

Źródło: rmf24.pl, cbsnews.com

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE