POLSKA 18:35 27 lipca 2019

Dramat reprezentanta Polski. Zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Czeka go długa przerwa

PXHERE
Reprezentant Polski Marcin Kamiński zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i będzie zmuszony pauzował przez najbliższe pół roku

Marcin Kamiński zagrał w piątkowym meczu VfB Stuttgart - Hannover 96. Był on inauguracją rozgrywek drugiej ligi niemieckiej. Kamiński opuścił boisko w 35. minucie z zabandażowanym kolanem. 

– Bardzo ważne, że rozpoczęliśmy sezon od zwycięstwa. Niestety ja w rundzie jesiennej już na pewno nie pomogę drużynie. Pierwszy moment, gdy usłyszałem diagnozę był najtrudniejszy. Teraz jednak trzeba już skupić się na operacji i rehabilitacji. Dziękuję wszystkim za wiadomości, telefony, naprawdę dużo to dla mnie znaczy i na pewno pomaga. Rodzina jest przy mnie i dodaje mi otuchy - napisał na Instagramie reprezentant Polski. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Bardzo ważne, że rozpoczęliśmy sezon od zwycięstwa. Niestety ja w rundzie jesiennej już na pewno nie pomogę drużynie. Pierwszy moment, gdy usłyszałem diagnozę był najtrudniejszy. Teraz jednak trzeba już skupić się na operacji i rehabilitacji. Dziękuję wszystkim za wiadomości, telefony, naprawdę dużo to dla mnie znaczy i na pewno pomaga. Rodzina jest przy mnie i dodaje mi otuchy. // Es ist sehr wichtig, dass wir die Saison mit einem Sieg begonnen haben. Leider werde ich dem Team in der Hinrunde nicht helfen können. Der erste Moment, als ich die Diagnose hörte, war der schwierigste. Jetzt muss ich mich jedoch auf die OP und die Rehabilitation konzentrieren. Vielen Dank für Nachrichten und Anrufe, es bedeutet mir wirklich viel und hilft auf jeden Fall. Die Familie ist bei mir und gibt mir Trost.

Post udostępniony przez Marcin Kamiński (@m.kaminski35) Lip 27, 2019 o 7:20 PDT

AS

Źródło: INSTAGRAM

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE