POLSKA 18:34 14 maja 2020

Ekspertka od... wszystkiego! Greta Thunberg wystąpiła w panelu o koronawirusie

Nastoletnia szwedzka aktywistka Greta Thunberg wraca na scenę. Tym razem wystąpi jako ekspertka w panelu dyskusyjnym na temat... koronawirusa.
Młoda Szwedka, która zasłynęła nakręceniem akcji młodzieżowych "strajków klimatycznych" okazuje się być autorytetem także w innych niż ekologia dziedzinach. Greta Thunberg wystąpi jako ekspertka w zorganizowanym  przez stację CNN panelu dyskusyjnym na temat pandemii COVID-19. Panel nosi tytuł: "Koronawirus: Fakty i Obawy", a do udziału w dyskusji zaproszono m.in.: byłego dyrektora CDC Richarda Bessera, byłą sekretarz HHS Kathleen Sebelius oraz szwedzką aktywistkę.

Jak przypomina portal wSensie.pl, "Thunberg zdążyła m.in. w kuriozalnym "przemówieniu", w ostrych słowach "zrugać" światowych przywódców za "zdradę jej pokolenia”, poprowadzić program w BBC, zostać nominowana do Pokojowej Nagrody Nobla, zostać laureatką najwyższego odznaczenia przyznawanego przez Amnesty International – Nagrody Ambasadora Sumienia, wręczanego za zasługi w obronie praw człowieka, czy zmierzyć "srogim spojrzeniem" samego Donalda Trumpa, czym wzbudziła euforię lewicowych ośrodków medialnych".

kb

Źródło: tysol.pl, Twitter, media

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE