POLSKA 9:37 19 września 2019

Gosiewska: "Twarzą" pani Małgorzaty Kidawy-Błońskiej jest tak naprawdę twarz Grzegorza Schetyny

zrzut ekranu: youtube / Platforma Obywatelska / Telewizja Republika
Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska komentowała dziś na antenie PR24 propozycję premiera z ramienia PO oraz potwierdziła, kto obejmie to stanowisko jeśli wybory wygra PiS. - Nie mamy problemu z wyborem kandydata - stwierdziła.

- Na dzień dzisiejszy nie przewidujemy żadnych zmian – zaznaczyła Małgorzata Gosiewska mówiąc o personaliach premiera nowego rządu PiS (wszystkie sondaże wskazują samodzielne rządy Prawa i Sprawiedliwości).

Wicemarszałek skomentowała również decyzję kierownictwa Platformy Obywatelskiej o tym, by to Małgorzata Kidawa-Błońska, a nie przewodniczący partii Grzegorz Schetyna, była kandydatką na premiera.

– Powiedzmy sobie szczerze. "Twarzą" pani Małgorzaty Kidawy-Błońskiej jest tak naprawdę twarz Grzegorza Schetyny. To cały czas ta sama Platforma i tylko pewna kosmetyka, która kompletnie niczego nie zmienia. Pani marszałek nie odcięła się ani od farm trolli, które funkcjonowały i funkcjonują w PO, ani od pewnych nieładnych wypowiedzi w debacie publicznej - stwierdziła Małgorzata Gosiewska, "trójka" na warszawskiej liście PiS w wyborach parlamentarnych.

- Po stronie PO nie ma programu, jest pustka i wyciek ścieków, pomyj w internecie takich jakie poszły Wisłą do Bałtyku. My robimy swoje, przekonujemy Polaków, rozmawiamy i jeździmy w teren. Staramy się jak najlepiej realizować składane propozycje, a także służyć obywatelom. Chcemy pokazać kompletnie inne podejście do polityki - mówiła w PR24.

 

Czytaj także:

Przedwyborcza prognoza: PiS lekko osiąga większość parlamentarną. Do większości konstytucyjnej jeszcze troszkę brakuje

PR

Źródło: PR24

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE