POLSKA 14:20 26 maja 2020

Już dzisiaj do gry wraca piłka nożna w Polsce

pixabay.com
Ponad dwa miesiące nie odbywały się w Polsce żadne rozgrywki piłkarskie. Dzisiaj wieczorem do gry powrócą piłkarze. W ramach Pucharu Polski zagrają ze sobą Miedź Legnica i Legia Warszawa.


Ostatnie rozegrane spotkanie w ramach piłkarskich rozgrywek miało miejsce 9 marca, gdy w Kielcach miejscowa Korona podejmowała Łódzki Klub Sportowy. Od tamtego meczu zawieszono wszystkie rozgrywki piłkarskie w Polce.
Teraz wiemy, że w najbliższy weekend do gry powróci PKO Bank Polski Ekstraklasa. Zanim to się stanie, pierwsze spotkanie po wprowadzeniu obostrzeń związanych z koronawirusem, zostanie rozegrane w Pucharze Polski. W 1/4 finału rozgrywek Miedź Legnica podejmie na swoim stadionie wicemistrz Polski Legię Warszawa. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.10.

Kolejne spotkanie piłki nożnej odbędzie się już jutro w Mielcu. Tamtejsza Stal w ostatnim meczu ćwierćfinału podejmuje Lecha Poznań.

Przez wprowadzenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa na wyłonienie pozostałych dwóch półfinalistów trzeba było wstrzymać się na ponad dwa miesiące. Wcześniej swoje mecze w 1/4 finału wygrały Lechia Gdańsk oraz Cracovia i uzyskały awans do najlepszej czwórki rozgrywek. 

KW

Źródło: Przegląd Sportowy, własne

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE