POLSKA 16:21 13 stycznia 2021

Kalifornia: Organizowane podziemne 'imprezy swingersów' w czasie pandemii. Zatrzymano 182 uczestników

Ameryka demokratówtwitter/ ABC News
W dobie koronawirusa zostało zoorganizowane podziemne przyjęcie związane z "superprzeczytaniem". Kalifornijscy szeryfowie zostali zatrzymani łącznie ze 182 członkami imprezy.

Zaaresztowani

Grupa zadaniowa ds. Superprzeczytników Biura Szeryfa Hrabstwa Los Angeles dokonała aresztowań w dwóch budynkach handlowych w sobotę wieczorem.

Szeryf Alex Villanueva dał jasno do zrozumienia, że ​​„będzie szukał i podejmował działania organów ścigania przeciwko wszelkim podziemnym imprezom imprezowym mającym miejsce w dowolnym miejscu w hrabstwie Los Angeles”. KTTV poinformowało, że jednym z wydarzeń była „impreza swingersów” w południowo-środkowym Los Angeles.

Mieli maski

Większość z uczestników trzymała się zasady noszenia maseczki. Zdjęcia aresztowań opublikowane przez wydział szeryfa pokazują, że niektórzy imprezowicze noszą maski na twarz, a inni nie.

Krytyczna sytuacji w Kalifornii

Kalifornia zbliża się do miliona potwierdzonych przypadków COVID-19, wzrost liczby hospitalizacji wciąż przytłacza oddziały intensywnej terapii. Sytuacja się nie poprawia, zatrzymani będą musieli ponieść konsekwencje.

Ameryka demokratów
Komentujący szybko podsumowali obecną sytuację:
 
 tłumacząc:
 
"To jest Ameryka Demokratów. Zastanawiam się, czy te osoby, które zostały aresztowane, zagłosowały?"
 

a.ka

Źródło: fox news

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE