POLSKA 14:45 8 stycznia 2021

Kto jeszcze zaszczepił się poza kolejką? Na liście Zbigniew Grycan z żoną

Stoisko lodziarni Grycan w BiałymstokuHenryk Borawski, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons
Nie tylko przedstawiciele świata kultury skorzystali z „akcji szczepień” organizowanych przez Warszawski Uniwersytet Medyczny. Na liście jest również Zbigniew Grycan. Twórca legendarnej sieci lodziarni zaszczepił się wraz z żoną pod koniec grudnia.

O sprawie informuje serwis money.pl. Grycan z żoną Elżbietą skorzystali w grudniu z dodatkowej puli szczepionek, którą dysponował WUM.

Przedsiębiorca potwierdził te doniesienia w oświadczeniu przekazanym dziennikarzom. Jak wskazał, o dodatkowej puli szczepionek dowiedział się ze strony internetowej medycznej uczelni.

Jak podkreślił Zbigniew Grycan, oboje z żoną należą do grupy seniorów, a co więcej, on sam od lat choruje na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc, dlatego też od dłuższego czasu śledził informacje na temat szczepień.

– Kiedy przeczytaliśmy o dodatkowej puli, postanowiliśmy z żoną pojechać do WUM – tłumaczy właściciel sieci lodziarni. Grycan poinformował również, że w szpitalu powiedziano małżeństwu, że mogą zostać zaszczepieni „właściwie od razu”.

 

 

JJ

Źródło: money.pl

Wczytuję komentarze...
OSTATNIE
NAJPOPULARNIEJSZE